Ładuję...

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Zamówiony towar jest dostarczany przez Inpost, paczkomaty, DHL. Przesyłka na koszt sklepu przy zakupach powyżej 200 zł !!

Opłaty za przesyłkę - zależnie od sposobu płatności:
przy zakupach do 199 zł = 10-15 zł,

Usługa darmowa powyżej 200 zł  niezależnie od formy płatności.

Standardowy termin dostawy wynosi od 1 do 7 dni roboczych od chwili weryfikacji zamówienia.

 Link: Śledzenie przesyłki Inpost

 Link: Śledzenie przesyłki DHL

 Możliwe są następujące formy płatności:

- Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu. W niektórych przypadkach renata Firma Handlowa  zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

- Przelewem -po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Renata Firma Handlowa , zamówienie jest przekazywane do realizacji.

- Przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Dotpay S.A., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 72, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000296790, posiadająca numer NIP 634-26-61-860, NIP EU PL6342661860, numer REGON 240770255

- Kartą płatniczą (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez Dotpay S.A. (co może chwilę potrwać). Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

- Usługa Raty on-line Dotpay S.A jest oferowana przez Dotpay S.A., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 72. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Dotpay.pl

- Płatność  w naszym sklepie, pod adresem: 60-518 Poznań, Kraszewskiego 4

 

 

Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.