Łańcuszki

Łańcuszki

Łańcuszki złote męskie i damskie

Łańcuszek to biżuteria noszona na szyi, która często łączona jest z wisiorkiem lub blaszką. Oferowane łańcuszki złote różnią się wzorem splotów. Wśród rodzajów splotów łańcuszków, do najpopularniejszych należą takie jak: żmijka, pancerka, ankier, singapur, kłos, bismarck, kord, a także bizantyjski. Łańcuszki złote wykonane są z kruszców o różnej próbie, najczęściej jest to jednak 14 karatów.
Złote wyroby powinny być kupowane tylko u sprawdzonych jubilerów lub w sklepach gwarantujących wysoką jakość oferowanych produktów. Aby przekonać się o autentyczności kupionego łańcuszka złotego należy sprawdzić czy przedmiot posiada wybitą próbę złota. Łańcuszki złote męskie i damskie nie są tanimi ozdobami – jest to związane z wysoką ceną kruszca z jakiego są wykonane. Jednak w naszym sklepie oferujemy wysokiej klasy biżuterię ze złota, w tym oczywiście łańcuszki złote w atrakcyjnej cenie.
Obecnie panujące trendy sprawiają, że po biżuterię sięgają nie tylko panie, a na popularności zyskują łańcuszki złote męskie. Bogaty wachlarz splotów i różnorodne wzornictwo sprawiają, że każdy z łatwością wybierze coś dla siebie. Dostępne w naszym sklepie występują zarówno łańcuszki złote męskie o minimalistycznej formie, jak i damskie – bardziej okazałe i fantazyjne. Łańcuszki złote męskie oraz damskie to świetny pomysł na wartościowy prezent, mający nie tylko wartość finansową ale i symboliczną.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-6 z 229

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.